Poprvé v divadle

03.10.2016 10:51
V pondělí 3. 10. jsme se naparádění a natěšení vypravili do divadla Gong na pohádku Dášeňka. Cestu autobusem do Prahy jsme bez potíží zvládli, před představením jsme posvačili a pak jsme se usadili do malého sálu a pozorně sledovali, jak se malé štěňátko učilo chodit, jak rostlo a poznávalo svět.
Po návratu do školy jsme si povídali o tom, co se nám v pohádce líbilo a také nakreslili pěkné obrázky.
Všichni prvňáčci si zaslouží velikou pochvalu za to, jak první společný výlet zvládli. Předveli, že se umí v divadle pěkně chovat a myslim, že jsme si pohádku moc užili. Určitě se do divadla vypravíme znovu.V pondělí 3. 10. jsme se naparádění a natěšení vypravili do divadla Gong na pohádku Dášeňka. Cestu autobusem do Prahy jsme bez potíží zvládli, před představením jsme posvačili a pak jsme se usadili do malého sálu a pozorně sledovali, jak se malé štěňátko učilo chodit, jak rostlo a poznávalo svět.
Po návratu do školy jsme si povídali o tom, co se nám v pohádce líbilo a také nakreslili pěkné obrázky.
Všichni prvňáčci si zaslouží velikou pochvalu za to, jak první společný výlet zvládli. Předveli, že se umí v divadle pěkně chovat a myslim, že jsme si pohádku moc užili. Určitě se do divadla vypravíme znovu.

—————

Zpět